LŠF Bendrųjų taisyklių pakeitimai (pirotechnika)

Keičiasi LŠF bendrųjų taisyklių dalis susijusi su pirotechnikos naudojimu

TAISYKLĖS

LŠF

9/20/2022


Dėl su pasikeitusios Lietuvos Respublikos teisinės aplinkos buvo atlikti ilgai reikalingi LŠF Bendrųjų taisyklių pakeitimai, susiję su pirotechnikos naudojimu žaidimuose.

Remiantis LR Generalinio policijos komisaro įsakymais (nuorodos pateiktos žemiau) buvo uždrausta tiek paprastiems žmonėms, tiek organizacijoms, neturintiems atitinkamų pirotechnikos naudotojų licencijos platinti ir naudoti F2, F3 ir P1 kategorijos petardas (a ka "sprogalus").

Tad nuo 2022-09-20 šie LŠF Bendrųjų taisyklių pakeitimai buvo skubos tvarka patvirtinti LŠF Valdybos sprendimu.

Visi žaidėjai supranta, kad pirotechnikos naudojimas visada duodavo didesnį įsijautimą šratasvydžio renginiuose, tačiau mes negalime igornuoti šių teisinių pakeitimų nerizikuodami susilaukti atitinkamų tarnybų dėmesio ir iš to sekančių pasekmių.

Prašome visų šratasvydžio žaidėjų ir organizatorių išlikti sąmoningiems, bei vadovautis visų pirmą LR įstatymais ir teisės aktais.

LŠF Valdyboje jau senokai vyksta diskusijos dėl pirotechnikos naudojimo šratasvydžio renginiuose atskiro reguliavimo, tačiau tam reikia stiprios ir brandžios organizacijos. O tokią organizaciją sukurti reikia ne tik laiko bet ir visos šratasvydžio bendruomenės palaikymo.

Atnaujintas taisyklių tekstas